Munka : Média & Marketing

Munkát keresel vagy munkát kínálsz a marketing vagy a média területén? Írd le az elképzeléseidet, és megjelentetjük!

Egyre több a freelancer a marketinges szakmában is. Aztán amikor kell egy ember egy projektre, akkor pont nem sikerül senkit találni. Itt van a lehetőség, hogy ez ne így legyen: ha freelancer vagy, írd le, mit tudsz, adj egy e-mail címét, kirakunk. Ha freelancer-t keresel, írd le, milyen ember kell, kirakjuk.

Bővebb információ, hirdetés feladás »

Partnerünk

Állásajánlatainkat szemlézi a jobinfo.hu - a legtöbb állásajánlat egy helyen!

mmm állások a Propelleren is

Onlinemarketing blog

Nincs megjeleníthető elem

Marketing képzések

Legfrissebb bejegyzések

Licenc

Creative Commons Licenc

Online termékmenedzser állás

2012.10.23. 00:03 :: Konrad

Az Extreme Digital online áruház munkatársat keres központi irodájába Online termékmenedzser munkakörbe.

Az online termékmenedzser folyamatosan fejleszti és felügyeli az Extreme Digital webshop működését, a termék gazdájaként felelősséget vállal annak sikeréért, valamint a felhasználók elégedettségéért

Az új munkatárs feladatai:

  • a tulajdonosok által meghatározott stratégia alapján a társterületeket bevonva irányítja a termékfejlesztési folyamatot
  • napi szinten tartja a kapcsolatot a kapcsolódó részlegek képviselőivel (pl. marketing, kereskedelem, fejlesztés, ügyfélszolgálat)
  • megtervezi az egyes funkciók működését, a felhasználói interakciókat, a fejlesztők számára specifikációkat készít
  • elemzi a belföldi és külföldi webshopokat, a fogyasztói szokásokat, ezek alapján üzleti döntéstámogatási anyagokat állít össze, javaslatokat készít
  • folyamatosan figyeli a webshop teljesítménymutatóit
  • követi és a termékfejlesztés során alkalmazza a felhasználói élmény, webergonómia, seo trendeket, „best practice”-eket
  • koordinálja a tartalom adminisztrátor csoport munkáját

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatika vagy üzleti területen
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat online termékmenedzsment területen, az e-commerce tapasztalat előny
  • Felhasználó központú szemlélet, webergonómia és alapvető SEO ismeretek
  • Pontosság, precizitás, az elvégzett munka minőségérére vonatkozó igényesség
  • Agilis, kiemelkedően önálló, kreatív és határozott személyiség
  • Eredmény-orientált munkastílus
  • Magas szintű stressz tűrő képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Saját területén piacvezető webshop irányításában rejlő szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődést, valamint az egyéni ötleteket támogató környezet és kollégák
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör

Jelentkezni referenciákat is tartalmazó fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, a pozíció és a kereseti igény megjelölésével az allas.fejlesztes@edigital.hu e-mail címen lehet.

1 komment

Címkék: termékmenedzser állást kínál

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Gr3nTs 2012.10.23. 09:32:01

"Felsőfokú végzettség informatika vagy üzleti területen."

Ennél ocsmányabb kirekesztés ilyen és hasonló területen felháborító.

A felső fokú végzettség semmire sem garancia, csak arra, hogy berakta apu, meg anyu arra a szakra, és végigülte az órákat, kettessel átment. Kb. Ennyi.

Mi van, ha egy sima érettségivel is tudná ezt a munkát, vagy hasonlót valaki végezni? Mennyi ilyen srác van a popszakmában.
süti beállítások módosítása